Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Diskvalifikacia, riziká a zodpovednosť štatutárnych orgánov
11. - 12.05.2017, Vital Resort hotel Hubert****, Gerlachov
eBook

O nás

Pomáhame VámVenujeme sa každému klientovi s vysokou profesionalitou tak, aby ste získali od nás služby tej najvyššej kvality a s najvyššou pridanou hodnotou.
Poskytujeme služby pre podnikateľov, spoločnosti vo všetkých právnych formách ako aj pre verejný sektor a mimovládne organizácie.
Pre nás je aj ten najmenší podnikateľ či spoločnosť veľkým a váženým klientom.

Pomáhame Vášmu rastu

Vytvorením priestoru sústrediť sa na svoju hlavnú činnosť

 • znížením nákladov
 • zvýšením efektívnosti
 • optimalizáciou procesov
 • kvalitnými a včasnými informáciami pre Vaše správne rozhodnutia
 • získaním dlhodobo udržateľnej konkurenčnej výhody prostredníctvom Vašich zamestnancov
 • pozitívnym vnímaním Vašej spoločnosti externými partnermi

Naše poslanie

Naše poslanieRobme každý to, čo vieme najlepšie: vy riešte svoje podnikanie, my urobíme všetko ostatné. V našej spoločnosti veríme, že si za svoju ťažkú prácu zaslúžite byť aj dobre odmenení.

Úspech a zisk kráčajú spoločne.

Preto je našim poslaním pomáhať vám na ceste k prosperite poskytovaním širokého rozsahu služieb navrhnutých tak, aby sme spoločne premenil Váš potenciál na úspech a zisk a vy ste v ťažkom konkurenčnom boji zvíťazili.

Neustále poskytujeme služby vysokej kvality, ktoré vám vaše podnikanie uľahčia a urobia ziskovejším. Vďaka individuálnemu prístupu a úzkej spolupráci vám vieme navrhnúť zmeny, ktoré sú pre vás ekonomicky výhodné a daňovo efektívne.

Náš prísľub kvality

 

 

 

 

 

 • Vysoká kvalita: maximálna starostlivosť, proaktívny prístup za primerané ceny. Zaväzujeme sa poskytovať kvalitné služby pre malé a stredné podniky ako aj veľké korporácie
 • Individuálny prístup: každému nášmu zákazníkovi poskytujeme maximálnu starostlivosť. Udržujeme a rozvíjame úzku spoluprácu, budujeme vzájomnú dôveru, mlčanlivosť je pre nás samozrejmosťou. Poskytujeme služby na vysokej profesionálnej úrovni.
 • Primeraná cena: zaväzujeme sa vám poskytnúť v našich službách vysokú pridanú hodnotu za prijateľnú cenu.
 • Proaktívny prístup: našu snahou je porozumieť cieľom a potrebám našich klientov a poskytnúť pre vás najvhodnejšie služby, radu, alebo produkt.

  Čítať ďalej...

Najčastejšie otázky

FAQ

Kde nájdem cenník produktov a služieb ?

Rozhodli sme sa, od uverejňovania detailného cenníka na našich stránkach upustiť. Je to z viacerých dôvodov, najdôležitejším z nich je, že naše ceny optimalizujeme pre každého zákazníka zvlášť. Využívame svoju konkurenčnej výhody - naši odborníci poznajú širokého spektrum podnikania, preto vieme zákazníka pochopiť a ponúknuť mu to, čo mu dá tú najväčšiu hodnotu. Všetci chápeme, že mäsokombinát má iné potreby ako IT spoločnosť. Potrebujeme si odhadnúť množstvo a kvalitatívne parametre informácií, ktoré máme spracovávať, naša spoločnosť si zakladá na kvalite, preto pri každej obchodnej príležitosti vyhodnocuje optimálne pridelenie zdrojov, ich kvalifikáciu a na základe toho cizelujeme podmienky a voliteľné parametre ponuky tak, aby sme poskytli optimálnu službu. Rozumieme však aj Vášmu najčastejšiemu dotazu a to dotazu na cenu. Preto sme sa napriek našej pôvodnej stratégii neuverejňovať ceny rozhodli pre zverejnenie nášho základného cenníka.

Čítať ďalej...

Ďalšie články...

 1. Prečo My ?
 2. Kde nás nájdete

Podkategórie