Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Diskvalifikacia, riziká a zodpovednosť štatutárnych orgánov
11. - 12.05.2017, Vital Resort hotel Hubert****, Gerlachov
eBook

Účtovníctvo

EkonomikaMáte záujem znížiť náklady až do 50% bez dodatočných kapitálových investícií ?
Chcete sa sústrediť na svoju hlavnú činnosť namiesto naháňania administratívnych pracovníkov ?
Prajete si mať lepšiu kontrolu nad Vaším podnikaním a dostávať kvalitné, včasné a presné informácie pre Vaše rozhodnutia?
Uvítali by ste prenesenie zodpovednosti za prípadné chyby v účtovníctve a daniach na tretiu osobu ?

Čítať ďalej...

Finančné účtovníctvo

Finančné účtovníctvoHarmonizácia, časté legislatívne zmeny, nové požiadavky a nariadenia vyplývajúce tak zo slovenskej legislatívy ako aj z legislatívy európskej únie spolu s neexistenciou hraníc v podnikaní spôsobujú, že účtovníctvo sa stáva komplikovanejším.

 Neplatiteľovi DPH môže vzniknúť povinnosť registrácie a podávania súhrnných výkazov, spoločnosť so sídlom na Slovensku môže mať povinnosť zdaniť časť príjmov v inej krajine a pod.

Stále viac podnikateľov a spoločností si uvedomuje, že uspieť v dnešnom turbulentnom prostredí môžu len tí najlepší. Len tí, ktorí budú mať včasné a správne informácie, ktoré sú nevyhnutným predpokladom ich správnych rozhodnutí.

BS Partner Vám pomôže

Podnikateľom a spoločnostiam, ktoré

Čítať ďalej...

On – line účtovníctvo

Výhody tohto typu spolupráce oceníte, ak podnikáte a potrebujete veľa rozhodnutí robiť „za pochodu“. Získavate on-line prístup ku všetkým informáciám, ktoré pre svoje rozhodnutia potrebujete – stav pohľadávok a záväzkov, aktuálne náklady a výnosy ako aj ostatné informácie, ktoré Vám účtovníctvo vie poskytnúť. Jedinečné riešenie, ktorým zachovávate výhody outsourcing-u pričom zostávajú aj pozitíva interného spracovania (on-line prístup k informáciám).

 Máte záujem časť ekonomických činností vykonávať interne? Spolu s Vašimi zamestnancami vytvoríme virtuálne ekonomické oddelenie.

Dosiahnutý synergický efekt je výsledkom spoločného využívania SW – napr. klient si vystavuje faktúry, príjmové a výdavkové pokladničné doklady, generuje prevodné príkazy a pod., naša spoločnosť zabezpečí ostatné činnosti.

Čítať ďalej...

Účtovné závierky a reporting

Účtovné závierky a reportovanieIba správne a profesionálne urobená ročná účtovná závierka zaručí správne vyčíslenie hospodárskeho výsledku a jeho následnú transformáciu na základ dane.

Len v takomto prípade máme istotu, že vypočítaná daň je správna. Aby podnikatelia a spoločnosti, ktoré nemajú povinnosť auditu, získali istotu, že majú správne stanovený základ dane, preferujú vykonanie ročnej účtovnej závierky treťou osobou – externou spoločnosťou.

 BS Partner Vám pomôže

Podnikateľom a spoločnostiam, ktoré chcú mať vykonanú ročnú účtovnú závierku v súlade s legislatívou a správne stanovený základ dane ponúkame:

  • vykonanie ročnej účtovnej závierky
  • kontrolu ročnej účtovnej závierky
  • účtovné výkazy
  • ďalšie výkazy a reportovanie podľa požiadaviek klientov

Podkategórie