Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Diskvalifikacia, riziká a zodpovednosť štatutárnych orgánov
11. - 12.05.2017, Vital Resort hotel Hubert****, Gerlachov
eBook

Ľudské zdroje

Ľudské zdrojeBez úspešných, spokojných a motivovaných zamestnancov zostane aj ten najlepší business plán a najskvelejší podnikateľský nápad iba snom. Na skutočnosť sa premení, ak len ak máme správnych ľudí na správnych miestach.

Ak chceme na súčasnom trhu uspieť, musíme byť lepší ako konkurencia. Ale ako? Začnem používať najmodernejšie technológie, o mesiac ich už má aj konkurencia. Investujem nemalé prostriedky do reklamy, do podpory predaja či public relations? Reakcia konkurencie na seba nenechá dlho čakať a investície do tejto oblasti taktiež zvýši. Nech urobím čokoľvek, konkurencia má onedlho dobehne alebo aj predbehne. Je to vopred prehratý boj s veternými mlynmi alebo existuje východisko?

Riešením je získať konkurenčnú výhodu v oblasti, ktorú je veľmi ťažko napodobniť – v oblasti, ktorá je dlhodobo udržateľná a to prostredníctvom svojich zamestnancov. Pri rozhodovaní o nákupe nebýva cena hlavným kritériom rozhodovania. Dôležité je aj ako sa správajú zamestnanci voči Vašim zákazníkom, aké hodnoty zdieľajú a vyznávajú, ako prezentujú spoločnosť atď.

Čítať ďalej...

Personálne poradenstvo

Personálne poradenstvoZefektívnením procesov Vám vieme zabezpečiť významné úspory v nákladoch na spracovanie účtovníctva. BS Partner Vám pomôže znížiť prevádzkové náklady o 10 – 30% prostredníctvom štandardizácie, centralizácie a automatizácie kľúčových činností.
Ponúkame Vám aj zvýšenie efektívnosti prostredníctvom čiastkových alebo celkových optimalizácií.

BS Partner Vám pomôže

Podnikateľom a spoločnostiam, ktoré majú záujem zlepšiť výkonnosť spoločnosti a zvýšiť efektívnosť pri zachovaní súladu s legislatívou ponúkame:

 • poradenstvo v oblasti ekonomiky, účtovníctva a podnikania
 • optimalizácie
 • vypracovanie interných smerníc
 • kontrola interných smerníc
 • kontrola a nastavenie procesov

Personálna administratíva

Personálna administratívaChcete sa vyhnúť sankciám zo strany štátnych inštitúcií, nákladným súdnym procesov a vysokým náhradám za prehraté súdne spory? Potrebujete profesionálnu personálnu administratívu.

BS Partner Vám pomôže

Podnikateľom a spoločnostiam, ktoré chcú mať zabezpečený súlad s platnou legislatívou ako aj konzistenciu interných smerníc, pravidiel, politík, pracovného poriadku a ostatných dokumentov ponúkame:

 • prevzatie zodpovednosti za administratívu spojenú s prijímaním, zmenami a uvoľňovaním zamestnancov
 • vedenie osobných zložiek (spisov) zamestnancov
 • kontrolu osobných zložiek, ktoré vediete interne
 • zabezpečenie plnenia oznamovacej povinnosti vo vzťahu k sociálnej poisťovni, zdravotným poisťovniam

  Čítať ďalej...

Spracovanie miezd

Spracovanie miezdVedeli ste, že podľa zákona máte povinnosť pri výbere spracovateľa mzdovej agendy dbať najmä na jeho záruky pokiaľ ide o opatrenia v oblasti technickej, organizačnej a personálnej bezpečnosti? Nároky na znalosti pracovníkov zabezpečujúcich spracovanie miezd sa oproti minulosti výrazne zvýšili. Spracovanie miezd neznamená len zadanie údajov so softvéru, je za tým oveľa viac. Personálnej a mzdovej agendy sa týkajú aj ďalšie zákony, ktoré na prvý pohľad vôbec s touto agendou nesúvisia.

 • Ste podnikateľ alebo spoločnosť s malým počtom zamestnancov a chcete mať mzdy spracované v súlade so zákonom?
 • Spracováva mzdy osoba, ktorá to robí popri iných pracovných povinnostiach v kumulovanej funkcii ?
 • Máte 1 mzdovú účtovníčku a každý mesiac sa obávate, aby neochorela, lebo by nemal kto mzdy spracovať?
 • Ochorela alebo ukončila pracovný pomer Vaša mzdová účtovníčka?
 • Ste spoločnosť s väčším tímom pracovníkov zabezpečujúcich

  Čítať ďalej...

Podkategórie