Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Diskvalifikacia, riziká a zodpovednosť štatutárnych orgánov
11. - 12.05.2017, Vital Resort hotel Hubert****, Gerlachov
eBook

Ľudské zdroje

Ľudské zdrojeBez úspešných, spokojných a motivovaných zamestnancov zostane aj ten najlepší business plán a najskvelejší podnikateľský nápad iba snom. Na skutočnosť sa premení, ak len ak máme správnych ľudí na správnych miestach.

Ak chceme na súčasnom trhu uspieť, musíme byť lepší ako konkurencia. Ale ako? Začnem používať najmodernejšie technológie, o mesiac ich už má aj konkurencia. Investujem nemalé prostriedky do reklamy, do podpory predaja či public relations? Reakcia konkurencie na seba nenechá dlho čakať a investície do tejto oblasti taktiež zvýši. Nech urobím čokoľvek, konkurencia má onedlho dobehne alebo aj predbehne. Je to vopred prehratý boj s veternými mlynmi alebo existuje východisko?

Riešením je získať konkurenčnú výhodu v oblasti, ktorú je veľmi ťažko napodobniť – v oblasti, ktorá je dlhodobo udržateľná a to prostredníctvom svojich zamestnancov. Pri rozhodovaní o nákupe nebýva cena hlavným kritériom rozhodovania. Dôležité je aj ako sa správajú zamestnanci voči Vašim zákazníkom, aké hodnoty zdieľajú a vyznávajú, ako prezentujú spoločnosť atď.

 

BS Partner má odborné znalosti a profesionálne skúsenosti, aby Vám pomohol:

  • Získať jedinečnú a veľmi ťažko napodobiteľnú konkurenčnú výhodu v podobe najcennejších aktív – zamestnancov
  • Transformovať sa na spoločnosť, ktorá je atraktívna a inšpiratívna. Ktorá svojich zamestnancov pozitívne stimuluje, riadi, rozvíja a spravodlivo odmeňuje (a to nielen finančne – prieskumy ukázali, že zamestnanec si zvýšenie mzdy pamätá mesiac)
  • Zvýšiť efektivitu a zlepšiť výkonnosť pracovnej sily
  • Zmeniť útvary ľudských zdrojov z nákladového strediska na strategického partnera manažmentu
  • Zabezpečiť súlad s legislatívou